Ciekawostki

Arhcaniołowie

Jak prosić o pomoc anioły? W cichym miejscu, pomyśl o codziennych kłopotach. Prośbę lub podziękowanie formułuj w czasie teraźniejszym. Anioły nie znają pojęcia przyszłości ani przeszłości. W ich świecie wszelkie zdarzenia dzieją się równocześnie. Twoja modlitwa powinna być prosta bez zaprzeczeń. Aniołowie nie rozumieją słowa „nie”. Czyli „Niech mój syn nie choruje.” Zamień na „Niech mój syn trwa w zdrowiu”.

WIARA

Musisz mocno Wierzyć w sens powodzenia prośby. Istoty opiekuńcze wiedzą co jest dla człowieka najlepsze. Warto im zaufać choć czasem jest wrażenie, że modlitwa nie została wysłuchana.

Aniołowie i ich rola.

Archanioł Michał– opiekuje się i chroni przede wszystkim przed negatywną energią i wszelkimi pokusami. Pomaga zwalczyć nałogi. Swoim mieczem, z którym często jest przedstawiany odcina negatywną energię. Chroni przed wpływem czarnej magii. Jest to Anioł przymierza, sprawiedliwości i miłosierdzia. Możemy go również prosić o pomoc kiedy mamy do załatwienia trudne sprawy urzędowe czy sądowe a także kiedy się przeprowadzamy czy mamy problem ze snem z zasypianiem. Pojawia się często jako energia w kolorze niebieskim. 

Archanioł Rafał– jego imię oznacza „Bóg uzdrawia”. Dlatego też jest Archaniołem, który leczy naszą duszę i nasze ciało. To Anioł zdrowia, miłości, wiedzy i podróży, może też pomóc w odzyskaniu długu a także odpędzić negatywne energie, które pojawiły się w naszym sercu. Jego wibracja ma kolor zielony.

Archanioł Gabriel– imię to oznacza „Boży bohater”. Przede wszystkim odpowiedzialny jest za cud narodzenia. Jest bardzo przychylny wszystkim dzieciom. Pomaga im poznać misję jaką mają spełnić podczas tej ziemskiej wędrówki. Z wielkim zaufaniem możemy powierzać mu nasze potomstwo. Możemy również prosić o narodziny dziecka jeżeli straciliśmy już wiarę, że to nastąpi. Archanioł Gabriel to anioł narodzin, wiary, radości, marzeń. Jego wibracja to kolor żółty.

Archanioł Uriel - jego imię oznacza „Boży ogień”. Stąd też wewnętrznym żarem spala gniew i nienawiść, oczyszcza też złe intencje. Łagodzi także namiętność, która przychodzi gdy ktoś chce popełnić niewierność w chwili wielkiego zauroczenia i burzy dobro rodziny. Archanioł ten oczyszcza z negatywnej energii. Jest aniołem poezji, muzyki, światła i erotyzmu. Pojawia się w energii koloru purpurowego.

Archanioła Haniela- patrona miłości można prosić o pomoc w znalezieniu odpowiedniego partnera. Najlepiej własnymi słowami prosić go o wsparcie.

Archanioł Zadkielto anioł skromności i karmy. Jego imię oznacza Sprawiedliwość Boską.

Zrozumienie naszej karmy jest bardzo ciężkie. Jego interwencja oczyszcza wszystko i ze wszystkiego. Można wyobrazić sobie kolor fioletowy, aby dostał się do naszego wnętrza. Fiolet to barwa za pomocą, której można usunąć nawet negatywną karmę.

Anioł Stróż - Każdy z nas w momencie przyjścia na ziemię ma przyznanego swojego opiekuna duchowego, którym jest Anioł Stróż. To nasz ochroniarz, który strzeże nas w dzień i w nocy. Jest on przede wszystkim po to aby nam pomagać, aby nas strzec. Anioł Stróż jest aniołem, którego obowiązkiem jest nam pomagać po to jest stworzony. Prośmy go o to aby nas wspierał. Dziękujmy za każdym razem.