Ciekawostki

Astrologiczny kalendarz urodzin dla kobiet

 

Charakterystyka zgodnie z datami urodzenia dla kobiet:

 

20 stycznia - 19 lutego

To kobieta do towarzystwa, mniej interesuje się domem i swoimi najbliższymi, ale za to przynosi splendor mężowi i może być po­mocna w jego karierze.

 

20 lutego - 20 marca

Jest cierpliwa i systematyczna, swoje obowiązki zawodowe i ro­dzinne traktuje bardzo poważnie. Jest doskonałą kandydatką na żonę i nic dziwnego, że cieszy się dużym powodzeniem u płci od­miennej.

 

21 marca - 19 kwietnia

To wzór pracowitości i konsekwencji. Ceni sobie niezależność i li­czy przede wszystkim na własne siły. Potrafi też być dość uparta. Rzadko się zdarza, aby była doceniona przez własnego męża.

 

20 kwietnia - 20 maja

Posiada duże poczucie piękna i harmonii, jest uczuciowa i namięt­na, lecz nie lubi się przemęczać, za to bardzo kocha pieniądze.

 

21 maja - 20 czerwca

Jest wesoła, towarzyska i pełna temperamentu. Bardzo kocha swoje dzieci i potrafi się dla nich poświęcać.

 

21 czerwca - 22 lipca

To kobieta bardzo uczuciowa i wrażliwa. Za każdą dobroć potrafi się odwdzięczyć. Bardzo kocha swój dom i najbliższych. Poza kręgiem rodzinno - towarzyskim bywa jednak trochę nieśmiała i płochliwa.

 

23 lipca - 22 sierpnia

Potrafi łączyć przyjemne z pożytecznym. Nie stroni od zabawy i tryska humorem, ale jest też bardzo dobrą gospodynią.

 

23 sierpnia - 22 września

Jest oszczędna i praktyczna. Oprócz dobrego prowadzenia domu może być również przydatna w prowadzeniu interesów.

 

23 września - 22 października

Czuła i kochająca, ceniąca wygody i przyjemności. Mimo że jest dobrą gospodynią, to współżycie z nią nie jest najłatwiejsze, gdyż bywa na ogół bardzo zazdrosna.

 

23 października - 21 listopada

To żywioł, natura głęboka, namiętna i ognista. Jest wszechstron­nie uzdolniona. Brak jej tolerancji. Gdy wpadnie w gniew, wów­czas nie liczy się z nikim i z niczym.

 

22 listopada - 21 grudnia

Jest bardzo uczuciowa i szczera, chętna do pomocy innym, ma ambitne plany, jednak wrodzona płochość często utrudnia ich re­alizację.

 

22 grudnia - 19 stycznia

Piękna i ambitna, lecz nieprzystępna. Mało się interesuje domem i rodziną. Doskonale za to spełnia funkcje reprezentacyjne.

 

 

Joanna Stawińska