Ciekawostki

Runy urodzeniowe cz.IV

 

Każdy z nas ma swój znak, runę pod którą się urodził. Oznacza to, że posiadamy talenty, cechy charakteru, rysy osobowości, które powinniśmy pielęgnować, rozwijać w pierwszej kolejności, aby wykorzystać twórczo to, co w nas najcenniejsze, i żyć w zgodzie z sobą. Mamy także pewne zadania do spełnienia, których warto się podjąć, by poczuć, że życie jest pełne i ma swoją głębię.

 

  • Uruz 19 listopad – 3 grudzień (wytrzymałość)

Osoba urodzona w tym czasie jest bardzo wytrzymała i energiczna. Umie regenerować się fizycznie oraz mobilizować po większych życiowych upadkach. Bez sentymentu rozstajesz się z tym kto (lub co) odbiera ci siły i energię. Lubisz przyrodę, podróże, bliskie lub dalekie i niekoniecznie w komfortowych warunkach. Posiadasz niezawodna intuicję, którą kierujesz się w życiu. Życie pozbawione przeszkód i wrażeń byłoby dla Ciebie nudne. Runa Uruz zwielokrotni wytrzymałość fizyczną i wzmocni zdrowie. Da Ci moc przetrwać ciężkie chwile w życiu.

  • Nauthiz 4 grudzień – 17 grudzień (uważność)

Dysponujesz ogromną dyscypliną wewnętrzną, umiejętność panowania nad pokusami. W życiu nie pójdziesz na łatwiznę zawsze wybierzesz rozwiązanie trudniejsze. Umiesz kontrolować swoje emocje oraz narzucać ciężkie lekcje do przerobienia. Gdy masz kryzys w życiu dokładnie wiesz w czym dokonać zmian. Dobrze by było, aby wasz partner umiał ujmować Ci kłopotów, bo dopiero wtedy, wyzwolisz się od presji obowiązku. Runa Nauthiz pomoże przezwyciężyć zniechęcenie do życia. Przyniesie ulgę w cierpieniu. Lepiej będziemy sobie radzić w stresowych sytuacjach.

  • Isa 18 grudzień – 5 styczeń (opanowanie)

Podopieczni Isy obdarzeni zostali pogodą ducha i cierpliwością. Gdy innych rozpalają emocje, oni potrafią być opanowani, zrównoważeni i na chłodno podejmować decyzję. Potrafią wytrwale dążyć do wytyczonego celu nie żałując czasu na plany i przygotowania. Nie rzucają słów na wiatr, mówią tylko wtedy, gdy na prawdę mają coś ważnego do powiedzenia. Energia Isy przyda się ludziom chaotycznym, rozgorączkowanym, żyjącym w stresie. Isa podziała uspokajająco i wyciszająco, pozwoli zachować zimną krew, a nawet w bardzo gorących i dramatycznych chwilach. Sprawi, że nikt nas nie wytrąci z równowagi, ludzie nie będą się zachowywać względem nas zaczepnie.

  • Elahaz 6 styczeń – 19 styczeń (męstwo)

Ufasz swojej energii wewnętrznej, która cię wspiera, jesteś odporny na przeciwności losu oraz na stresy i zapewne dlatego lgną do Ciebie osoby słabsze, potrzebujące opieki. Myślisz w sposób odważny, a zarazem rozważny. Śmiało podejmujesz wszelkie wyzwania. Runa ma właściwości ochronne, swoją mocą obejmuje istoty żywe oraz przedmioty nieożywione. Broni przed niebezpieczeństwem z zewnątrz i od wewnątrz, ze strony świata i własnych myśli. Nosząc tę runę przy sobie, przyciągamy szczęśliwe zbiegi okoliczności.

  • Tiwaz 20 styczeń – 3 luty (uczciwość)

Runa obdarzyła Cię wiarą w siebie, walecznością i poczuciem sprawiedliwości. Niechętnie rezygnujesz z raz obranej drogi. Aby sprawiedliwości stało się zadość gotów jesteś poruszyć niebo i ziemię, aby prawda wyszła na jaw. Nie potrafisz się nikomu podporządkować, chyba, że całkowicie podzielasz jego punkt widzenia świata. Potrafisz mężnie stawiać czoło przeciwnościom losu. Dlatego też, runa ta daje niezłomną wiarę w siebie, pomaga przezwyciężyć konflikty i ochronić przed ludzką niesprawiedliwością. Utoruje drogę w sądach i urzędach.

 

 

 

 

Wróżka Akima