Horoskop mięsięczny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Słońce i Pluton sprzyjają ambicjom zawodowym. Merkury zachęci Cię do śmiałych kroków, doda animuszu do walki o sukcesy. Planety życzliwie wspierają również nowe projekty, rozkręcanie interesów. Inwestycja w zagraniczne kapitały, może przynieść nieoczekiwane zyski. W pierwszej połowie miesiąca trygon Wenus obdarzy Cię urokiem i erotyzmem. Będziesz się teraz wszystkim podobać, powodzenia i wielbicieli Ci nie zabraknie. Czasami nawet trzeba będzie dokonać „trudnego” wyboru, z kim pójść na randkę. Wygląda na to, że p 16 listopada Twoje uczucia opierać się będą o solidną bazę emocjonalną. Twój partner nie myśli Cię zawodzić. Chce być z Tobą i przy Tobie, opiekować się, służyć radą, nie odstępować na krok. Potrafisz docenić taką postawę i odpłacić miłością lub przyjaźnią. Nie próbuj się jednak wplątać w różne dwuznaczności i niedopowiedzenia. Ryby samotne mają szanse zaprzyjaźnić się z kiś bardzo rzetelnym. Nie unikaj wszelkich okazji do wspólnych wyjazdów, spacerów za miasto. Taka atmosfera sprzyja lepszemu poznaniu się, daje możliwość wymiany poglądów i dyskusji. Zdrowie i witalność będą na piątkę. Będziesz się cieszyć niespożytymi siłami oraz animuszem w dzień i w nocy. Wiele dobrego uczynią Ci kuracje odmładzające.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Rozwaga i zimna krew to Twoi sprzymierzeńcy w tym niełatwym miesiącu. Silnie zaangażujesz się w spawy zawodowe, będziesz musiał zostawać dłużej w pracy, nawet w czasie weekendów. Planety zapowiadają ostre spięcia z przeciwnikami lub konkurencją. Nie bierz teraz żadnych kredytów, pomyśl kilka razy zanim kupisz coś drogiego. Zapragniesz odmiany w życiu. Koniunkcja Marsa z Plutonem będzie kusiła do przygody miłosnej. Wenus w Skorpionie namówi do krytycznego spojrzenia na partnera. Te małe kryzysy warto jednak przeczekać. Znacznie pogodniejszy okres szykuje się w trzeciej dekadzie miesiąca, planety obdarzą Cię poczuciem humoru, które pozwoli Wam zapomnieć o niedawnych buzach. Słabym punktem może okazać się nadwrażliwy układ nerwowy. Dbaj, więc o relaks, z bezsennością i nadpobudliwością walcz, ziółkami, łagodne tabletki uspokajające też nie zaszkodzą. Sekstyl Wenus do Twojego znaku spowoduje, że poczujesz przypływ optymizmu i radości. Wokół Ciebie zaroi się od życzliwych ludzi. Okazji do rozrywek i zabawy nie będziesz musiał daleko szukać, bo same do Ciebie przyjdą. Wystarczy tylko nie odrzucać nadarzających się zaproszeń. W Twoich sprawach finansowych ciągle będzie dużo zamieszania i trudności, ale sytuacja zacznie się powoli wyraźnie poprawiać. W drugiej połowie miesiąca powinieneś więcej uwagi poświęcić zdrowiu. Najskuteczniejsze mogą okazać się dla Ciebie kuracje ziołowe, a także modna ostatnio kuracja tlenowa, leczenie kolorami czy muzyką. Lekarstwa chemiczne są dla Ciebie szkodliwe.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Zapowiada się pomyślny i udany miesiąc, śmiało zaczniesz realizować nowe cele zawodowe. Warto teraz snuć odważne plany związane z karierą oraz finansami. Przyjdą Ci do głowy oryginalne i trafne pomysły, dotyczące rozwiązania Twoich dotychczasowych problemów, zarówno zawodowych jak i finansowych. Za sprawą życzliwej Wenus w Skorpionie w pierwszej połowie listopada mocno zaszumi Ci w głowie. Wzrośnie Twój erotyczny apetyt. Doskonała witalność karze Ci się wręcz rzucić w wir randek i intymnych igraszek. Po 16 listopada wiele Koziorożców szczególnie młodych, będzie spalało się w poszukiwaniu romantycznych uniesień. Listopad wpłynąć może pobudzająco na te poszukiwania. Nie oczekuj jednak zbyt wiele. Nie wszystko będzie w stanie się urzeczywistnić. Nastroje lękliwości, bierności mogą Cię hamować w realizacji dążeń i zamiarów. Potem będziesz oczywiście żałować swych decyzji, a przede wszystkim bierności i bezkrytycznego ulegania otoczeniu. Te z Was, które są w stałych związkach mogą przeżywać wstrząsy rodzinne. Czy warto jednak poświęcać czas kłótniom i dyskusjom, które nie na wiele się zdadzą, a tylko psuć mogą miłą jak dotychczas atmosferę? Dopiszą Ci znakomite samopoczucie fizyczne i psychiczne. Możesz, więc uprawiać sport i wybrać się w miłym towarzystwie na wyczerpujące górskie szlaki.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  W listopadzie będzie w kratkę. W pierwszej i drugiej dekadzie miesiąca obniży się Twoja koncentracja, współpraca z innymi może iść opornie. Na realizację ambitnych planów raczej nie licz. Nie inwestuj teraz pieniędzy, do ryzykownych interesów podchodź bardzo ostrożnie. Miesiąc zapowiada się romantycznie. Postaraj się, więc wykorzystać gwiezdną aurę, spędzając jak najwięcej czasu ze swoją drugą połówką. To Twój miesiąc i Wenus planeta miłości, patronka wszystkich zakochanych będzie Ci sprzyjać. Przygotuj się na prawdziwe romantyczne uczucie, pełne wielkich poruszeń serca, przyjaznych gestów, miłych słów i wyznań. Samotne Strzelce mają szansę poznać kogoś sympatycznego, choć prawdopodobnie to jeszcze nie będzie to, na co czekasz. Strzelce zaangażowane, posiadające rodzinę lub stałego partnera, odczują wyraźnie większe zainteresowanie swoją osobą i przygotuj się na wiele komplementów oraz hołdów ze strony partnerów. Zafundujcie sobie wspólny weekend, by do woli nacieszyć się swoim towarzystwem. Dbaj o siebie i to podwójnie. Zdrowie może chwilami szwankować, szczególnie szkodliwe okażą się skutki stresu i przepracowania.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  W listopadzie sprawom zawodowym przyświeca szczęśliwa gwiazda. To zdecydowanie Twój miesiąc. Dzięki wrodzonej ambicji, energii, sile i nieprzeciętnej odwadze, wszystko, to, co sobie zaplanujesz, wykonasz. Twoja umiejętność przekonywania i wpływania na innych spowoduje, że łatwiej niż zwykle będzie Ci do swoich projektów przekonać inne osoby. Twój umysł badacza oraz umiejętność analitycznego myślenia wróżą sukces na giełdach. Druga połowa listopada sprzyja śmiałym planom finansowym, inwestycjom. Niezależnie od wieku, ten miesiąc możesz oznaczyć czerwonym serduszkiem. Jesteś bardzo namiętnym kochankiem, Wasze pożycie małżeńskie będzie pełne romantycznych i namiętnych chwil, nie zabraknie czułości, tolerancji i wzajemnego zrozumienia. Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, to już po 5 listopada, ktoś wpadnie Ci w oko. Bez większego wysiłku i problemu, przyjdzie Ci zdobycie upatrzonego „celu”, a pomogą Ci w tym Twoje wrodzone cechy: upór, pewność siebie i przebojowość. Jeśli czegoś gorąco pragniesz, poruszysz niebo i ziemię, by to zdobyć. Odznaczasz się wielką niespożytą energią, a dodatkowo w tym miesiącu planety podarują Ci energię wręcz wulkaniczną. Śmiało możesz teraz przewracać dom do góry nogami, wspinać się na górskie i zawodowe szczyty. Jedynie Mars sugeruje ostrożność za kierownicą, weź sobie to ostrzeżenie do serca, gdyż bywasz nadpobudliwy i porywczy, a za kierownicą brawura nie jest wskazana.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Pierwsza dekada listopada będzie korzystny dla finansów. Nie ulegaj tylko nadmiernemu apetytowi na luksus, a także hazardowi i chęci ryzykownego wzbogacenia się. Po 22 Merkury ześle ciekawe kontakty zawodowe, a także nowe szanse na sukces. Do 10 listopada będziesz szalenie praktyczny, będziesz analizować swoje związki partnerskie pod względem materialnym. Możesz przeżywać wewnętrzne rozterki, czy aby wędrujesz przez życie z właściwą osobą. Jeśli jesteś już w jakimś stałym związku, to po 11 listopada masz możliwość przeżyć piękne chwile. Będzie to czas wzmacniający uczucia romantyczne, miłe i niecodzienne. Teraz wiele może zmienić się w Twoim życiu emocjonalnym na lepsze. Przed Tobą pewien etap, który pomoże Ci odnaleźć drogę do serca ukochanej osoby. Może będzie to znalezienie tej samej „fali”, na której działa partner, odkrycie jego zainteresowań, docenienie zalet, które dotychczas były jakby niezauważane. Wagi samotne będą w ciągłym poszukiwaniu kolejnych zdobyczy. Możliwe, że niepowtarzalna atmosfera jesiennej aury wpłynie korzystnie na Twoje podboje. Większość przygód ma szansę rozegrać się w czasie podróży. Aura tajemniczości może tylko sprzyjać tego typu spotkaniom. W trzeciej dekadzie miesiąca Wenus wprowadzi Cię w iście romantyczny nastrój. Planety obdarzą Cię energią i pozwolą prowadzić aktywny tryb życia, ale zwiększą również Twoją skłonność do wszelkich urazów i wypadków. Uważaj, więc podczas popisów sportowych lub posługując się ostrymi narzędziami.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Pierwsza połowa listopada zdecydowanie będzie sprzyjać sukcesom zawodowym. Słońce obdarzy energią, a Merkury – umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jednak warto krytycznie przyjrzeć się wydatkom i zaplanować pewne oszczędności. Planety sprzyjają osobom samotnym i podróżującym. Być może wybranek Twojego serca będzie pochodził z innego kraju. W stałych związkach partnerskich zapanuje sielanka. Szykują się też spore zmiany w gronie przyjaciół i znajomych. Po 15 listopada będziesz pełen namiętności i pasji. Ożywią się twoje relacje z partnerem, a w interesach zaczniesz snuć nowe plany. Co prawda konfliktów w związku partnerskim nie da się uniknąć, ale pokonasz każdą przeszkodę. Bądź jednak szczególnie ostrożny w kontaktach z przełożonymi lub osobami u władzy, by ich nie sprowokować. Unikaj też zbytniego zadowolenia z siebie i arogancji, bo taką postawa zapeszysz szansę na sukces. Kontakty z przyjaciółmi powinny ułożyć się dość sympatycznie. Chyba, że masz wobec nich jakieś długi lub inne zobowiązania. To trochę popsuje Twój nastrój i wzajemne stosunki. Uważaj na to, z kim masz do czynienia, bo niektórzy ludzie mogą wyraźnie pogarszać twoje samopoczucie i żerować na Twojej energii. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją fizyczną, nie zabraknie Ci też optymizmu i poczucia humoru. Wenus opromienia Cię swoim blaskiem, sprzyja wszelkim zabiegom kosmetycznym, odmładzającym.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  W pracy zabłyśniesz inteligencją, charyzmą i talentami dyplomatycznymi. Listopad może okazać się miesiącem pełnym sukcesów. Oczekuj przypływu gotówki. Być może wygrasz proces albo otrzymasz odszkodowanie, wyrównanie, zaległe honoraria. Tak dobra passa zdarza się tylko raz na 12 lat. Korzystaj z tej szansy, bo szybko się nie powtórzy. Bardzo korzystny układ planet, a szczególnie Jowisza daje możliwość zrealizowania się w miłości. Jeśli jesteś samotny, możliwe, że na Twojej drodze życia spotkasz osobę, która wzbudzi Twoje zainteresowanie i poruszy serce. Może to być nawet miłość od pierwszego wejrzenia. Wspaniałe uczucie szykuje się również dla Lwów zaangażowanych. Rozkwit wspólnych zainteresowań, spacerów i radości. Uwaga na prezenty, – jeśli będziesz nimi obsypywany nie podejrzewaj najgorszego. Twój partner odczuje po prostu potrzebę zaakcentowania swego miejsca przy Twoim boku. Jeśli wybierasz się w podróż z pewnością będzie ona przyjemna i sympatyczna. Pomoc życzliwej osoby będzie jednak nieodzowna. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, miesiąc należy do Ciebie! Planety podarują Ci sporo energii, która pozwoli Ci skutecznie powalczyć z jesiennym marazmem i stracić trochę kilogramów.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  W pierwsze połowie miesiąca koniunkcja Słońca z Wenus wróży, twórczy i ciekawy okres zawodowy. Bardzo zaangażujesz się w pracę, zachowaj jednak rozwagę w interesach. Teraz rozpoczęte projekty mogą okazać się żyłą złota, przynieść uznanie i profity finansowe. Twoje myśli krążyć będą wokół spraw sercowych i przyjemności spod znaku Erosa. Jeśli ostatnio coś się między Wami nie układało, teraz wiele uda się wyjaśnić. Znowu w Waszych sercach zagości pewność, że to ten jeden, jedyny... Po 15 listopada nie podejmuj żadnych życiowych decyzji, gdyż trudno będzie Tobie ich dotrzymać. Jeżeli chcesz żyć zgodnie z kosmiczną energią, to po 20 zwróć się ku własnemu wnętrzu, poświęć sobie więcej czasu. Uporządkuj wszystkie dotychczasowe sprawy, na rozpoczęcie nowych przyjdzie czas. Żyj zgodnie z zasadą wszystko w swoim czasie. Będziesz trochę rozbity i nie będziesz potrafił znaleźć sobie miejsca. Nie w głowie będą Tobie romanse i flirty, może coś w Tobie drgnie po 25 listopada. Przez cały miesiąc dopisze Ci doskonała forma fizyczna i psychiczna. Jedynie końcówka miesiąca będzie wymagać od Ciebie większej troski o zdrowie – Twoje i domowników. Uważaj przede wszystkim na infekcje dróg oddechowych.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  W pierwszej połowie miesiąca czeka Cię sporo obowiązków zawodowych. Nie raz przyjdzie Ci podporządkować się woli innych. Chwilami może być naprawdę stresująco. Najciekawszy będzie ostatni tydzień miesiąca. Uda Ci się podpisać korzystnie umowę lub ulokować pieniądze. Przed Tobą najburzliwszy, a zarazem najbardziej romantyczny okres. Przed Tobą szansa na płomienny romans. Niektórzy z Was stracą głowę dla kogoś mieszkającego bardzo daleko. Po 15 listopada nie będziesz miał zbyt wiele czasu dla siebie i swoich przyjemności. Zostaniesz przytłoczony ogromną ilością pracy zarówno w domu, jaki i zawodowo. Twój organizm będzie w nie najlepszej kondycji psychofizycznej, przy tak wyczerpującym trybie życia. Gorsze samopoczucie i większa podatność na zmęczenie oraz zmiany pogody. Twoją tarczą ochronną będą intensywne ćwiczenia gimnastyczne lub spacery. Postaraj się pamiętać o sobie i swoich potrzebach, pomyśl o jakimś weekendowym wyjeździe. Uczucia nie będą pochłaniać Twojej uwagi. Praca i realizowanie ambicji staną się ważniejsze. Po 25 odreagujesz i podreperujesz skołatane nerwy. Chętnie poszukasz kontaktów z płcią przeciwną, a najwięcej interesujących osób poznasz wśród ludzi różniących się temperamentem.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Możliwe, że do 10 listopada zazdrość będzie głównym motywem Twojego postępowania. Nagle zacznie Ci się wydawać, że Twój ukochany zwraca uwagę na kogoś innego. Nic bardziej błędnego, jeśli u Twojego boku znajduje się Panna lub Koziorożec. Byki wolne przeżywać mogą nagłe odejścia i powroty, Atmosfera do kłótni jest niestety sprzyjająca, ale wygląda na to, że znajdziesz w sobie sporo siły, aby nie ulec pokusie stawiania wszystkiego na ostrzu noża, a jeśli zdarzy Ci się nieporozumienie, będziesz potrafił wyjść z niego obronną ręką. Po 15 listopada z wielką rozwagą podpisuj wszelkie dokumenty, uważaj na zezwolenia i tak zwane papiery. Prowadzących własną działalność gospodarczą czekają kontrole oraz niespodziewane wizyty w urzędach. Trzymaj rękę na pulsie i uważaj na wydatki, ani się obejrzysz jak zostanie Ci „zero” na koncie. Po 20 listopada będziesz więcej dawać partnerowi, niż od niego dostawać. Przywalony problemami, będzie wymagał Twojego wsparcia. Spróbuj teraz z nim pogadać, tak od serca, bo być może nie chce Cię teraz martwić i trzyma swoje kłopoty w tajemnicy. W tym miesiącu Twoje samopoczucie będzie zależało od stanu Twojej psychiki. Dlatego warto nie dawać się nadmiernemu pośpiechowi, a także jesiennej apatii.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Czy nadal marzysz o wielkiej miłości, pragniesz uczucia i zrozumienia? Jeśli tak to w pierwszej połowie miesiąca możesz wiele osiągnąć w tej materii. Jedynie Barany zaangażowane mają szansę na gorące uczucie. Pozostałe powinny raczej pielęgnować przyjaźń i trwać przy starych znajomościach, niż poszukiwać nowych. Twoja pozycja zawodowa będzie różniła się całkowicie od życia prywatnego. W pracy osiągnąć możesz wsparcie, umiejętność odszukiwania właściwej drogi, zdrowy instynkt, który może zawieść cię na szczyt kariery zawodowej. Po 15 listopada możesz liczyć na powodzenie w interesach. Planety jednak nakazują Ci umiarkowanie i rozsądne decyzje. Możesz mieć lekką rękę do pozbywania się gotówki, opanuje Cię wręcz szał zakupów. W chwilach „zatracenia” warto pomyśleć o wysokości debetu na koncie... To czas pełen emocji – romanse, flirty, a także ważne decyzje osobiste. Niektórzy z Was postanowią się ustatkować, zaplanują uroczyste zaręczyny lub nawet huczne weselisko na Gwiazdkę. Powiesz teraz „dość” ciągłemu pośpiechowi i wiecznym stresom. Zadbasz o relaks i medytację. Dla Twojej kondycji najbliższy miesiąc może okazać się wspaniały.