Horoskop numerologiczny: sprawdź swoją cyfrę urodzenia

 • 1

  1

  Na początku miesiąca będziesz czuła, że straciłaś kierunek działania. Odpowiedzi związane z możliwościami zawodowymi nie przyjdą na czas. Trudno będzie Ci zrozumieć o co chodzi Twojemu partnerowi, a Twoje ogólnie samopoczucie może nie być najlepsze. Ale już od połowy miesiąca znowu odzyskasz moc działania, otrzymasz propozycję wzięcia udziału w przedsięwzięciu zawodowym, na którym Ci zależało. Jeśli szukasz pracy spodziewaj się konkretnej propozycji . Wróci też dobry czas partnerski, a jeśli jesteś samotna, to właśnie styczeń postawi Ci na drodze, Twoją drugą połówkę. Szybko zapomnisz o niekomfortowym czasie pierwszych dni nowego roku.


 • 2

  2

  Pierwsze dni nowego roku, to czas Twojego skupienia się na domu i wszystkich sprawach z nim związanych, w tym również sprawach urzędowych. Nie odkładaj opłat, bo tym razem może zakończyć się poważnymi konsekwencjami. Jeśli prowadzisz własną firmę, sprawdź wszelkie bilanse, ponieważ czeka Cię kontrola skarbowa. Za to w życiu uczuciowym znacznie lepsze klimaty, poczujesz się kochana, doceniana, będziesz komplementowana, a ktoś kto od dawna darzy Cię uczuciem, może wyznać Ci swoją miłość. Pod koniec miesiąca niespodziewane odwiedziny osoby, której bardzo dawno nie widziałaś, a która może mieć dla Ciebie bardzo interesujące propozycje na przyszłość.


 • 3

  3

  Sylwestrowe zauroczenie nie potrwa długo. Bądź zatem ostrożna w przyjmowaniu uczuciowych deklaracji. Romantyczne uniesienie jak się nagle zaczęło, tak nagle może się zakończyć, a Ty będziesz długo lała łzy i szukała w sobie winy. Zachowaj dystans do wielkich obietnic i raczej skup się na miłym spędzaniu czasu, niż na budowaniu wizji wspólnej przyszłości, wtedy zdecydowanie lepiej zniesiesz konfrontację z rzeczywistością. W tym miesiącu dowiesz się też o nagłej chorobie, kogoś bliskiego, to będzie wymagało od Ciebie zaangażowania się w sprawę. Masz wiele kontaktów i jesteś w stanie załatwić niemalże wszystko. Sprawy zawodowe chwilowo zejdą na drugi plan, zresztą niczego konkretnego nie należy spodziewać się na początku tego roku.


 • 4

  4

  Początek nowego roku to czas oczekiwania… właściwie na wszystko, na decyzje biznesowe, na wynik Twoich działań w sprawach uczuciowych, na decyzje, od których w znacznej mierze będzie uzależniona Twoja przyszłość. Dopiero połowa miesiąca przyniesie odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Nowo zawarta umowa, na dłuższy czas pozwoli cieszyć się dostatkiem i spokojem. Osoba, na której Ci zależy, zgodzi się na wspólną kolację, to może być przełomowy moment w Waszej relacji. Pamiętaj jednak, aby nie osiąść na laurach. Uczucie trzeba pielęgnować każdego dnia, tak jakby to był pierwszy dzień Waszej znajomości.


 • 5

  5

  Pierwsze dni stycznia wykorzystaj w pełni, bo to czas kiedy będziesz umiała rozwiązać każdą problematyczną sprawę. Uważaj tylko byś przy okazji nie poczyniła deklaracji, które obciążą Cię na kolejne miesiące. I tak jesteś mistrzem angażowania się we wszystko, co wokół Ciebie się dzieje, ale nawet Ty musisz nauczyć się rozważnie zarządzać swoją energią. W styczniu też będziesz musiała rozwiązać pewną sprawę finansową, która nie może już dłużej czekać. Staraj się nie unikać porozumienia, bo tym razem trudno będzie uniknąć kar finansowych. Uważaj też w pracy, jesteś obserwowana i ktoś może chcieć skontrolować jak wywiązujesz się z powierzanych obowiązków.


 • 6

  6

  W pierwszych dniach nowego roku, będziesz musiała naprawić błąd popełniony w przeszłości. Nie szukaj winnych, weź na siebie ten trud, inaczej wyjdziesz na tchórza, a tego byś nie chciała, zresztą nie jest to zgodne z prawdą. Aby wyprostować popełniony błąd musisz też odrzucić inne propozycje, które w tym czasie zostaną Ci przedstawione. Nie martw się, bo co się odwlecze to nie uciecze. Druga połowa miesiąca zdecydowanie lepsza, czeka Cię podróż, po której poczujesz przypływ sił, ale i pomysłów na kolejne miesiące. Przy okazji… w tej podróży możesz poznać kogoś, kto nada nowej jakości Twojemu życiu uczuciowemu.


 • 7

  7

  Rok zaczniesz nerwowo, na dokładkę Ty sama swoimi kąśliwymi uwagami możesz wywoływać kłótnie i niepokoje, co w rezultacie doprowadzi do Twojej izolacji towarzyskiej. Zamiast wyżywać się na otoczeniu, idź na siłownię, na basen, albo po prostu pospaceruj bez celu, pomoże Ci to uspokoić nerwy i uniknąć niepotrzebnych sprzeczek. W przeciwnym razie miesiąc będzie stracony, a nawet możesz wpaść w małą depresję. Jeśli nie znajdziesz poparcia Twoich projektów zawodowych, pamiętaj, że to nie z powodu ich małej przydatności, ale tego, że ze wszystkimi weszłaś na ścieżkę wojenną. Panuj też nad swoimi słowami do osoby bliskiej Twojemu sercu, Wasz związek może przez to znaleźć się na poważnym zakręcie.


 • 8

  8

  Twój niepokój chociaż prawdziwy, jest niczym nie uzasadniony. Oczekujesz komplikacji, czekasz na cios… uspokój się nic takiego nie nadejdzie. Już w połowie miesiąca poczujesz, że wszystko idzie w taki sposób, jaki można było sobie tylko wymarzyć? Siła myśli w Twoim przypadku jest jak czarodziejska różdżka. Styczeń to czas Twojego sukcesu, w pracy umocnisz swoją pozycję, możesz również otrzymać propozycję bardzo intratnej współpracy, w życiu uczuciowym, też super. Będziesz czuła się uwielbiana i będziesz miała wybór, może pierwszy raz od wielu miesięcy. To Ty będziesz dyktowała z kim, gdzie i kiedy. Pod koniec miesiąca pojawi się w Twoim życiu ktoś, kto od dawna czekał na odpowiedni moment, aby ujawnić Ci swoje uczucia.


 • 9

  9

  W pierwszych dniach stycznia otrzymasz wyjątkową propozycję zaangażowania się w coś nowego, ale mimo zachwytu uważaj, abyś nie zabrnęła w ślepy zaułek. To co wydaje się nową szansą może stać się zobowiązaniem, które w znaczny sposób ograniczy Cię na wiele miesięcy. Mężczyzna z rodziny, to ktoś, na kogo możesz liczyć w każdej sytuacji, ale on też potrzebuje Twojej uwagi i odrobiny Twojego czasu. Pierwsze dni stycznia, to również moment, w którym możesz usłyszeć wyznanie, ale i deklaracje tworzenia wspólnej przyszłości. Ten związek ma realne szanse stać się związkiem na długie lata. Ktoś doceni Twój talent i zaproponuje pomoc w rozwijaniu go. Możesz zdecydować się na rozpoczęcie kolejnego etapu nauki, to dobra decyzja, wiec nie wahaj się i nie odkładaj decyzji.