Horoskop roczny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  W pierwszej połowie roku będzie Cię wspomagać Jowisz w znaku Rak, z kolei Saturn spoglądający ze znaku Skorpiona będzie sprzyjał wszystkiemu temu, co wymaga stabilizacji, mądrych decyzji i realizowania konkretnych materialnych planów. Z kolei osoby urodzone 20 - 24 lutego odczują wpływ Neptuna na ich Słońcu - to czas twórczości, rozwoju osobistego i romantycznych miłości … oby się w tym zanadto nie zagubić. Chwilami możesz poczuć się jakbyś stąpała po polu minowym, bo los rusz może Cię pchać w jakąś pułapkę. Pod wpływem Neptuna będziesz mieć doskonałą intuicję, czasami wręcz graniczącą z jasnowidzeniem. Lepiej jej słuchaj, bo tylko wtedy unikniesz kłopotów i nie stracisz czas na wyplątywanie się ze spraw, w które na własne życzenie się wplątałaś. Czasami miotać się będziesz ze skrajności w skrajność. Choć męczyć Cię będzie ta huśtawka nastrojowa, postaraj się nie przywiązywać do tych odczuć i pracować na sobą. Jeśli jesteś samotna ten rok okaże się dla Ciebie przełomowy. Twoim ukochanym ma szansę zostać ktoś niekonwencjonalny, kto będzie dla Ciebie inspiracją i pozwoli otworzyć się na nowe horyzonty intelektualne. Z kolei w związkach niepewnych nastąpi umocnienie więzi, a być może decyzja o ślubie czy też zaręczyny. Najbardziej sprawom sercowym będzie sprzyjał miesiąc kwiecień, następnie okres wakacyjny. W niektórych związkach może pojawić się nowym potomek rodziny. Nieocenioną rolę odegrają znajomi, od których będziesz mieć okazję wiele się nauczyć, ale nie przeceniaj ich mądrości, do rady jakie usłużysz nie zawsze będą odpowiednie dla Ciebie. Tym niemniej wymiana myśli i doświadczeń pobudzi Cię do konstruktywnego myślenia i w efekcie podejmiesz słuszne decyzje. Ukrócisz kontakty z osobami, z którymi łączyły Cię jedynie powierzchowne relacje. W pracy poczujesz się pewnie i komfortowo. Jeśli pod koniec minionego roku martwiłaś się, jak i w ogóle czy będziesz miała możliwości kontynuować poprzednie zajęcie - Twoje obawy się rozwieją. Od wiosny zaczniesz marzyc o czymś bardziej ambitnym. Będziesz chciała więcej i więcej. Jeśli nawet nie zrealizujesz wszystkiego do końca, nie złość się, bo fundament i tak został postawiony. Będzie Cię ciągnęło do luksusów. Nie szalej jednakże - licz siły na zamiary. Twój patron Neptun da Ci prorocze sny, wizje, natchnienie i inspirację. Możesz zrobić milowy krok na drodze duchowego rozwoju. Jeśli cierpiałaś na jakieś dolegliwości, teraz nastąpi okres remisji. Odpowiednia dieta może dać się dla Ciebie nieocenionym lekarstwem, dlatego też warto taką zastosować. Zadbaj o doskonałą formę. Ostrożnie z wszelkimi używkami, bo łatwo możecie się od nich uzależnić.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  W pierwszej połowie roku dopisze Ci szczęście, a Twój entuzjazm sprawi, że będziesz w stanie przenosić góry. Twój patron Uran wędrować będzie przez przyjazny Wam znak Barana. W pierwszej połowie roku Jowisz w znaku Raka pozwoli na stabilizację rodzinną, wspomagał będzie dom i rodzinę. Możesz liczyć również na wsparcie Marsa w znaku Wagi, a w końcówce roku także na harmonijną opiekę Słońca, Merkurego i Wenus. Jeśli jesteś sam, wszystko się zmieni. Doświadczysz prawdziwej miłości, czułości i zaangażowania. Wodniki, które spotykają się z kimś od dłuższego czasu, przestaną obawiać się poważnych decyzji i wreszcie powiedzą sakramentalne "tak". Z kolei w stałych związkach wczesną wiosną może być znacznie trudniej. Odezwie się Twoja nieposkromiona natura, która spowoduje, iż zaczniesz stawiać partnerowi takie warunki i wymagania, którym tak naprawdę nikt nie byłby w stanie sprostać. Na szczęście dość szybko odezwie się głos rozsądku, który pozwoli zażegnać narosły problem. Jeśli masz dzieci w wieku dojrzewania spodziewaj się większych problemów. Tylko cierpliwość i zaufanie oraz wsparcie kogoś, kto przechodził takie doświadczenie pozwoli na zażegnanie kłopotu. Dla znajomych jak zawsze znajdziesz czas. Możesz liczyć również na sympatię osób, które poznasz na początku roku. Z kolei w okresie letnim bez żalu skreślisz te osoby, które zawiodą Twoje zaufanie. W połowie lipca Uran w trygonie do Jowisza ułatwi wszelkie sprawy związane z podróżami i wyjazdami. Jeśli będziesz potrzebował na nie pieniędzy - znajdą się nieoczekiwanie. Zawodowo dość korzystny rok, aczkolwiek nie obejdzie się bez przejściowych kłopotów. Niewykluczone, że zainwestujesz pieniądze w coś, co zupełnie nie przyniesie korzyści, a wręcz przeciwnie stanie się powodem straty nie do odrobienia. Z kolei osoby poszukujące zajęcia w okresie letnim nawiążą intratne znajomości, które przyczynią się do rozwinięcia kariery zawodowej. Urodzeni w III dekadzie znaku mogą dokonać życiowego zakupu, np. domu czy mieszkania. Innym z kolei w tym czasie powiedzie się sprzedaż, jeśli na taką czekają. Zdrowotnie należy zadbać o siebie, bowiem nieharmonijne wpływy Saturna mogą o sobie dać znać. Jeśli prowadzisz niewłaściwą dietę czy niehigieniczny tryb życia - nic nie ujdzie Ci bezkarnie. Pamiętaj, że nie jesteś niezniszczalny i nie czekaj na interwencję lekarską.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Rok 2014 będzie pełen niespodzianek. Nie licz tylko na to, że będą to wyłącznie miłe wydarzenia. W pierwszej połowie roku nieharmonijnie na Twój znak działać będą Mars, Jowisz i Uran, przy czym na wiosnę dołączy do nich Słońce, Merkury i Wenus. Będzie to czas wyzwań i sprawdzenia się w trudnych sytuacjach. Te wszystkie niełatwe sytuacje na szczęście osłodzi Wenus, która w styczniu i lutym będzie przebywać w Twoim znaku. Z kolei od sierpnia, kiedy to Jowisz wejdzie do znaku Lwa, a Mars opuści wreszcie znak Wagi - życie znów nabierze kolorytu. Jeśli jesteś osobą samotną czas karnawału za sprawą Wenus spowoduje, iż na brak powodzenia nie będziesz narzekać. Przed Tobą liczne imprezy, spotkania i inne emocjonalne wydarzenia. Łatwo wejdziesz w bliski związek emocjonalny z nową osobą, poważnie myśląc o przyszłości. Możliwe, że jeszcze w tym roku wspólnie zamieszkacie. Z kolei w związkach, w których zaczęło robić się chłodno, partnerzy na nowo się rozgrzeją i zaczną zabiegać o siebie wzajemnie, tak jak to było na początku znajomości. W tym roku niektórzy członkowie rodziny mogą stać się prawdziwymi przyjaciółmi, a przyjaźnie jeszcze bardziej się zacieśnić. Innych zmian mogą spodziewać się urodzeni w II dekadzie znaku, których już od roku nawiedził Pluton. Te osoby mogą spodziewać się całkowitej życiowej odmiany, przede wszystkim zmiany światopoglądu, być może wynikających pod wpływem wydarzeń zewnętrznych. Dla jednych może być to zmiana zawodu, miejsca zamieszkania, kraju, czy też separacji lub rozwodu. Jest nadzieja, że mądre i przezorne Koziorożce poradzą sobie ze wszystkim skutecznie. Pierwsze półrocze to dla większości z Was dobry czas na wchodzenie w spółki, zaczynanie współpracy i na rodzinne interesy. Ogólnie ten rok będzie intensywny pod względem zawodowym. Nie obawiaj się ewentualnych zmian, które mogą się pojawić nagle z dnia na dzień. U niektórych osób może mieć miejsce zwycięstwo w jakimś konkursie, zdanie egzaminu, uznanie społeczne ważne dla kariery, ewentualnie jakieś wyróżnienie czy awans. Uważaj na sprawy zdrowotne. Przestrzegaj badań kontrolnych. W pierwszym półroczu z powodu nieharmonijnego działania twojego Słońca mogą przypomnieć o sobie chroniczne dolegliwości czy też pojawić się jakaś nowa niedyspozycja, która na dość długo będzie nękała Twój organizm. Na szczęście wiele będzie zależało od Ciebie i Twojej umiejętności obchodzenia się i dbałości o swój Organizm.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Władca Twojego znaku Jowisz zagości w tym roku w znaku Raka, a następnie w znaku Lwa, co szczególnie w drugiej połowie roku okaże się dla Ciebie korzystne. Do lipca będzie Ci sprzyjał Mars w znaku Wagi, który nie poskromi energii do działania, a Saturn w znaku Skorpiona będzie Ci obojętny. Jowisz w znaku Lwa doda Ci odwagi, aby zrobić coś, co do tej pory wydawało Ci się nie "na Twoje progi". Postawisz również na naukę i podróże, szczególnie takie, które rozszerzają horyzonty. Cele, jakie sobie postawisz mogą Twoich bliskich wprowadzać w konsternację, ale za to Ty będziesz z siebie dumny. Pierwsza połowa roku będzie sprzyjała nawiązywaniu znajomości na dobre i na złe. Od pierwszych chwil zaczną się poważne rozmowy na temat wspólnej przyszłości, zamieszkania, dzieci. Niestety już po sierpniu poczujesz, że Twoja wolność zaczyna być organiczna i zaczniesz raczkiem wyobcowywać się z wcześniejszych deklaracji. Z kolei w stałych związkach szykują się duże emocje. Nie grozi Wam jednak żadna katastrofa, o ile pozwolisz sobie i partnerowi na odpoczynek. W pierwszej połowie roku za sprawą Jowisza w znaku Raka życie rodzinne stanie się aktywne. Bardzo możliwe, że nawiążesz kontakty z dawno nie widzianymi krewnymi. Niektórzy z kolei zaczną tworzyć drzewo genealogiczne, z pasją zbierając do tego potrzebne materiały. Z kolei osoby pragnące powiększyć rodzinę - będą to bardziej czy mniej świadomie czynić do miesiąca czerwca. Ogólnie pod względem zawodowym czy finansowym rok okaże się korzystny. Możesz spodziewać się zaskakujących propozycji podjęcia się nowego zajęcia czy wejścia w spółki. Powiedzie się również osobom pracującym i zamieszkującym za granicą. Twoja mocną stroną będzie chęć zdobywania wiedzy i rozwoju, dlatego nie unikaj szkoleń i kursów. Przy minimalnym wysiłku możesz zrobić duży krok naprzód. Osoby pracujące artystycznie mogą z kolei zrealizować swój dawno zamierzony projekt. Więcej ostrożności w wydatkach należy zachować pod koniec roku, gdyż mogą mieć miejsce niespodziewane wydatki. Twoja energia prawie przez cały rok będzie niewyczerpana. Więcej problemów może sprawić Ci jej nadmiar i zbytnie dogadzanie sobie. Uważaj w październiku i listopadzie, aby samemu nie przyczynić się do chwilowego zawieszenia aktywności, np. z powodu kontuzji.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  W tym roku w dalszym ciągu w Twoim znaku będzie gościł Saturn - planeta czasu i doświadczenia, która zachęca do podjęcia długoterminowej pracy, może przynieść uznanie społeczne ważne dla Waszej kariery. Dodając do tego pozytywny wpływ Jowisza w drugiej połowie roku, który wędrować będzie przez znak Raka, możecie spodziewać się awansu w pracy, większej ekspansji w interesach, pomyślnego zdania egzaminów czy też pogłębienia relacji uczuciowych. Osoby samotne w roku 2014 nie będą miały ochoty na niezobowiązujące relacje. Zauważą że mają mniejsze powodzenie aniżeli dotychczas. Przed Tobą czas refleksji i autoanalizy, jakich ludzi przyciągasz do siebie i dlaczego tak się dzieje. Pamiętaj, że będzie to opłacało. W ten sposób rozprawisz się ze "zmorami" podświadomości i w konsekwencji otworzysz na idealny związek. Aczkolwiek nie znaczy, że single będą się czuły osamotnione. W drugiej dekadzie roku trafi się ktoś, na kogo spojrzysz przede wszystkim jako na obiekt intelektualny i kto wie czy jeszcze coś z tego nie wyjdzie ? W stałych związkach partnerskich zrobi się poważnie. Od swojego partnera zaczniesz oczekiwać konkretów i poczucia stabilizacji. Na pewne rzeczy, który dotychczas bagatelizowałeś Skorpionie spojrzysz innym okiem, stawiając większe wymagania. Jeśli stwierdzisz, że osoba z którą jesteś nie spełnia Twoich oczekiwań - nie będzie Ci szkoda powiedzieć "żegnaj". W kontaktach z innymi możesz być nieco przewrażliwiony na swoim punkcie, co z pewnością będzie sprzyjać konfliktom. Nie będziesz udawać, że coś Ci nie przeszkadza, postawisz na szczerość i asertywność, co nie zawsze będzie dobrze odebrane. Aczkolwiek będzie również wiele miłych i beztroskich chwil, zwłaszcza w styczniu, miesiącach letnich oraz październiku i listopadzie. Zawodowo wiele obowiązków, niemniej przy tak wysokiej samodyscyplinie, którą będzie Cię wspierał Saturn ze wszystkimi zadaniami poradzisz sobie ambitnie. Będą chwile, że trzeba będzie zacisnąć pasa, ale pamiętaj, co teraz wypracujesz, w następnych latach przyniesie obfity plon. Zdrowotnie mogą przydarzać się słabsze chwile. Momentami poczujesz melancholię czy nastroje depresyjne, ale nie poddawaj się. W przypadku niepokojów o zdrowie warto zrobić kompleksowe badania profilaktyczne.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Ten rok będzie pod znakiem wojowniczego Marsa, który będzie przebywać w Waszym znaku aż do sierpnia. Oznacza to, że będziecie mieć więcej energii, odwagi i siły przebicia. Z kolei urodzonym w II dekadzie znaku da się we znaki opozycja Urana do Słońca, co może przynieść za sobą nagłe wydarzenia, możliwości zmian we współpracy z kimś lub w pożyciu partnerskim. Unikajcie pośpiechu i nadmiernej nerwowości lub też nieodpowiednich, nieprzemyślanych posunięć. Za sprawą Marsa życie uczuciowe nabierze tempa. Będziesz wykazywać sporo inicjatywy, przebojowości, a dotychczasowa nieśmiałość pójdzie w zapomnienie. Kto wie czy właśnie w tym roku nie znajdziesz swojej drugiej połowy, pod warunkiem że będzie to ktoś starszy i stateczny. W stałych związkach będzie gwałtownie. Często będziecie mieli inne zdanie tam, gdzie dotychczas się zgadzaliście. Niejedną Twoją nową propozycję partner skrytykuje. Urodzeni w II dekadzie znaku w pierwszym półroczu będą mieli tendencję do romansów, które w niektórych przypadkach w zależności od horoskopu indywidualnego mogą stać się przyczyną rozwodów. W domu nie spędzisz wiele czasu, niespokojny Uran i Mars będą Cie gnały w świat. Z przyjemnością będziesz podróżować czy też wymyślać różne zajęcia czy zainteresowania, aby tylko się coś działo. W życiu rodzinnym czy przyjacielskim na przełomie lipca i sierpnia szykuje się mały kryzys. Niewykluczone, że ktoś obejdzie się z Tobą bezpardonowo, co będzie powodem kłótni i zerwania układów na dłuższy czas. W finansach nie zabraknie Ci pomysłów. Zapragniesz zarobić naprawdę duże pieniądze. Będziesz gotowy wiele zaryzykować i podjąć się rzeczy, na które do tej pory nie miałeś odwagi. Najważniejsze decyzje w tej kwestii staraj się podejmować do sierpnia. Z kolei osoby wybierające pracę czy życie za granicą niech podejmą działania w tym kierunku w miesiącach czerwiec i lipiec. W tym roku będziesz miała szansę łatwiej pozbyć się złych przyzwyczajeń i nawyków. Niemniej do sierpnia należy zachować ostrożność, bowiem pozycja Marsa w Twoim znaku, może grozić udarami, oparzeniami i wysoką gorączką. Wzrośnie również ryzyko wypadków. Uważaj więc na siebie.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Sporo zamieszania w dalszym ciągu może wywoływać opozycja do urodzeniowego Słońca, z którą należy się liczyć przez kolejne 2 lata. Działanie tej zwodniczej planety będzie stosunkowo mocno, gdyż jest władcą tego znaku. Waszym zadaniem będzie starać się zobaczyć ludzi i okoliczności takimi, jakie są, nie dawać się wykorzystywać, nie budować zamków na lodzie. Ale nie ma co się zamartwiać,gdyż do końca lipca swoje dobroczynne działanie będzie mieć Jowisz w Raku i Saturn w Skorpionie. Ich dobre położenie sprawi, że ie będziesz musiał przezywać nieprzewidywalnych sytuacji. Więcej wyzwań przyniesie druga połowa roku, gdy Jowisz przesunie się do znaku Lwa. W sierpniu i wrześniu będzie Was wspierać Słońce oraz Merkury i Wenus, które pojawią się w Twoim znaku. Bardziej niż zwykle dopuścisz do głosu porywy serca. Stosując różne uwodzicielskie sztuczki będziesz mieć łatwość zdobywania tego, kto Ci się spodoba. Niemniej uważaj, bowiem w okresie wakacji możesz wdać się w znajomość, która tylko niepotrzebnie zabierze Ci czas. Osoby zamężne i żonate bardzo bardzo dbałe o swoje ognisko domowe. Zmysł praktyczny i rozsądek pomoże Wam zbudować nie tylko miłosne gniazdko, ale również materialne. Kto wie, czy w pierwszej połowie roku nie zaczniesz myśleć o zmianie mieszkania, gruntownym remoncie albo kupnie domu. Z przyjaciółmi złapiesz wspaniały kontakt, zwłaszcza w okresie wakacji, które być może spędzicie wspólnie. Urodzeni w II dekadzie znaku mogą poznać i wejść w zupełnie nowe środowisko, w którym doskonale się zaadoptują. Nie chowaj więc się w domu, tylko wychodź, przyjmuj gości i sam bywaj, jeśli tylko będzie ku temu okazja. Zawodowo śmiało możesz realizować swoje ambicje. Obudzi się w Tobie pragnienie awansu i będziesz gotowy konsekwentnie realizować swój plan. W finansach będziesz ostrożna. Z ołówkiem w ręku będziesz analizować swoje wydatki. W drugiej połowie roku mogą przydarzać się sytuacje, w których będą opóźnienia w płatnościach. Zdecydowanie końcówka roku okaże się pomyślna pod względem finansowym. Zdrowotnie przyda Ci się więcej ruchu i wysiłku fizycznego, zwłaszcza wiosną. Uważaj na przewód pokarmy, bowiem może być szczególnie wrażliwy i reagować na nieodpowiednią Dietę.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Twoim sojusznikiem będzie Uran w znaku Barana. W maju odczujesz dobroczynny wpływ Wenus. W połowie lipca nastąpi ważne wydarzenie, bowiem do Twojego znaku wkroczy Jowisz, planeta nazywana "wielkie szczęście". Przez cały rok Saturn działać będzie na Ciebie kwadraturą ze znaku Skorpiona - on może stać się przyczyną ewentualnych przeszkód. Upragniony awans otrzymasz w drugiej połowie roku. Twoje marzenia zaczną się spełniać jedno po drugim. Będziesz odważny i świetnie zorganizowany oraz skuteczny. Uda ci się dokonać więcej, niż się spodziewasz. Z zakochaniem musisz poczekać do drugiej połowy roku. Twój wybranek będzie nie tylko pasował Ci w 100 procentach, ale także będziecie doskonale rozumieć się i rozmawiać o wszystkim. Lwy w stałych parach będą grac pierwsze skrzypce. Partner bez problemów Ci się podporządkuje. Czekają Was liczne imprezy oraz ożywienie w sprawach towarzyskich, które bardzo dobrze wpłynie na Wasze wzajemne uczucia. Niewykluczone liczne romanse. Zachowajcie ostrożność, aby przelotna znajomość nie stała się przyczyną poważnych problemów w Twoim związku. Rodzina i przyjaciele będą chcieli przebywać w Twoim towarzystwie, bowiem będziesz tryskać energią i dobrymi pomysłami. Z przyjemnością będziesz robił przyjemności i prezenty, aby wszystkich zadowolić. Twoja kariera i finanse będą się rozwijać w oszałamiającym tempie. Dzięki szczęściu, umiejętnościom i przychylności odpowiednich ludzi osiągniesz wielki sukces. Twój portfel nie będzie świecił pustkami, ale ze zdumieniem odkryjesz, że zaczynasz więcej zarabiać niż wydawać. Postanowisz więc pilnować bardziej swoich wydatków, ale nie wpadaj w przesadę. Jeśli pracujesz artystycznie masz szansę zabłysnąć na szerszym forum. Lwy urodzone w I dekadzie znaku będą cieszyć się dobrym samopoczuciem. Pozostali z kolei mogą okresowo odczuć wpływ Saturna i odczuwać wyraźny spadek odporności. Mogą odezwać się stare dolegliwości związane ze stawami i układem kostnym. W ostatnich miesiącach roku poczujesz się gorzej, nie dasz tego po sobie poznać. Oprócz ewentualnej terapii medycznej, pomoże Ci aromaterapie - inhalacje i kąpiele z dodatkiem aromatycznych olejków.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Najlepszy dla Was czas to pierwsza połowa roku, kiedy to w Twoim znaku gości wielkie szczęście, czyli Jowisz. Jej dobroczynny wpływ odczują wszystkie Raki, a szczególnie te urodzone w miesiącu lipcu. Urodzonym w II dekadzie znaku trochę namiesza Pluton, który zakłóci nieco równowagę, zachęci albo też zmusi do wyboru między przeszłością a przyszłością. Niektórzy doznają wielkiego przewrotu, który odmieni ich los. Nie należy jednak popadać w pesymistyczne nastroje, bowiem wsparcie Jowisza i Saturna okaże się pomocne. Z kolei do sierpnia Mars w kwadraturze do Twojego znaku przyniesie nowe wyzwania, ale i przeszkody, które jednak okażą się mobilizujące do działania. Jeśli jesteś osobą samotną Jowisz otworzy przed Tobą nowe perspektywy. Nabierzesz pewności siebie. Pokonasz nieśmiałość i bez lęku przed odrzuceniem będziesz zawierać znajomości, a Twoje miłosne podboje okażą się bardzo skuteczne. Saturn w znaku Skorpiona utrwali Twoje sukcesy. Na spokój w małżeństwie możesz liczyć. Rodzina będzie Twoim motywem przewodnim. Szczególnie dobre chwile przyjdą w okresie jesieni. Nawet najbardziej chłodne małżeństwa poczują w sobie żar małżeństwa. Pierwsza połowa roku sprzyja szczęśliwemu powiększeniu rodziny. Z kolei w drugiej połowie roku postawisz na pracę i własne zainteresowania, któremu rodzina będzie się przyglądać z nieufnością. W sprawach zawodowych Jowisz natchnie Cię optymizmem i odwagą. Jego wpływ najbardziej odczują osoby urodzone w pierwszej połowie roku, a zwłaszcza w lipcu. Odniesiesz niespodziewany sukces, szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Osoby poszukujące pracy, mogą znaleźć nowe zajęcie, a te pracujące awansować. Zwolnienie z pracy Ci nie grozi, lecz niewykluczone, że Ty sam będziesz chciał z niej odejść, bo znajdziesz lepsze zatrudnienie. Z chęcią będziesz się zabierał za nowe zajęcia, jak np. nauka języka obcego czy kurs samodoskonalenia. Z przyjemnością będziesz dokonywał zmian w swoim wyglądzie, zmieniając np. fryzurę czy image. Częściej będzie Cię ponosić fantazja, możesz kupować różne kosztowności celem poprawy samopoczucia. Zdrowotnie będziesz w dobrej kondycji. Jest szansa, że uporasz się z przewlekającymi się schorzeniami. Należy zadbać o zęby czy kręgosłup. Uważaj jednakże, bowiem za sprawą Jowisza możesz nie wiadomo kiedy przybrać na wadze.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Od początku roku poczujesz dobroczynny wpływ Marsa w przyjaznym Ci znaku Wagi. Z kolei w drugiej połowie roku Jowisz, który zagości w znaku Lwa i Uran w Baranie staną się Twoimi sojusznikami. Jedynie urodzonym w I dekadzie znaku szyki może popsuć Neptun oddziaływający ze znaku Ryb. Osoby samotne mają szansę na zmianę swojego położenia. Nie zainteresują Cię żadne przelotne znajomości, miłostki czy bezsensowne randki. Jedynie Twoją uwagę może zaprzątnąć ktoś dojrzały do związku, a może się to zdarzyć w pierwszej połowie roku. Niewykluczane, że może być to' znajomość zawarta droga internetową. Z kolei w małżeństwach Bliźniąt w porównaniu z rokiem poprzednim będzie bardzo spokojnie, co nie oznacza, że nudno. Pojawią się nowe wyzwania, które okażą się bardzo ciekawe i rozwijające. Początek roku i wakacje to bardzo dobry czas na wspólny urlop, który pozwoli zacieśnić czy odbudować nadwątlone emocje. W tym roku poznasz wielu nowych ludzi, aczkolwiek mogą to pozostać znajomości powierzchowne. Wolny czas jednak będziesz wolał spędzać w domu. Dopiero podczas wakacji czy urlopu będziesz chciał zrekompensować sobie życie towarzyskie. Bez względy na obecną pozycję zawodową, nie spoczniesz na laurach. Pojawi się możliwość dodatkowego zarobku, a kto wie, może nawet związanego z wyjazdem za granicę. Najlepszy czas do podróżowania będzie w drugiej połowie stycznia, marcu i sierpniu. Dobra luksusowe będą Cie pociągać, jednakże głos rozsądku będzie Cię wstrzymywał przed nadmiernymi wydatkami. Niektórzy z Was będą inwestować w naukę, studia, kursy - wszystko co w przyszłości może pozwolić na lepsze wyniki zawodowo - materialne. Uważaj w dniach 17 - 25 kwietnia, nie lekceważ swoich obowiązków i bardziej przykładaj się do swoich zadań, bo inaczej czeka Cię porażka albo też może ucierpieć Twoja opinia. Pierwsze miesiące roku przeznacz na wzmacnianie odporności i poprawę kondycji. Do hartowania się zmuszą Cię dość częste infekcje, które mogą mieć charakter przewlekły. Z kolei urodzonych w I dekadzie znaku mogą dopadać różne dolegliwości trudne do zdiagnozowania. Nie załamuj rąk, tylko poszukaj przyczyny w sobie czy niehigienicznym trybie życia.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Na początku roku władczyni Twojego znaku będzie przebywać w ziemskim znaku Koziorożca, co przede wszystkim dobrze wróży pracy, finansom oraz wszelkim sprawom materialnym. Do lipca Jowisz będzie w znaku Raka, przechodząc następnie do znaku Lwa, co oznacza wzrost ambicji. Przez cały rok będzie na Was oddziaływał Saturn ze znaku Skorpiona, co będzie wymagało rozwiązywania problemów na bieżąco. Urodzeni w II dekadzie znaku nadal będą odczuwać transformujący wpływ Plutona i muszą liczyć się ze zmianami w wielu dziedzinach życia, które w konsekwencji powinny być korzystne ze względu na trygon Plutona do ich Słońca. Dla osób wolnych początek roku zapowiada się korzystnie, bowiem Wenus w przyjaznym znaku Koziorożca daje możliwość poznania kogoś interesującego, starszego, dobrze ustawionego pod względem finansowym. Może to nie być miłość od pierwszego wrażenia, ale z czasem okaże się, iż warto było rozpoczynać. Z kolei osoby, które do tej pory nie były zdecydowane na sformalizowanie związku - w pierwszych trzech miesiącach znaku podejmą konkretne decyzje. Urlop warto zaplanować razem z rodziną - bowiem czas letni będzie dobrym okresem na zacieśnienie więzi rodzinnych. We wrześniu możecie remontować mieszkanie czy zmieniać meble, bowiem właśnie wtedy będziesz mieć najlepszy gust. Dla przyjaciół zarezerwuj sobie karnawał i wiosnę. Przed Wami przemiłe spotkania, ale i poważne rozmowy. Jeśli Twoim zdaniem bliska Ci osoba popełnia błąd lub rujnuje sobie życie, nie bądź na to obojętny. Zrób wszystko, aby jej pomóc. Pod względem finansowym nie powinieneś narzekać. Jowisz w znaku Raka do końca lipca będzie Ci sprzyjał w codziennych sprawach. Możesz liczyć na wsparcie znajomych, przyjaciół czy kogoś z rodziny. Jeśli poszukujesz pracy wśród nich możesz znaleźć pomoc. Niemniej zachowaj ostrożność w drugiej połowie roku, gdyż Jowisz w znaku Lwa i Neptun goszczący w znaku Ryb może zamącić Wam w głowie i będziecie się porywać na rzeczy, na które Was po prostu nie stać. Najtrudniejsze zadania do wykonania nie odkładaj na później, bo momentami będziesz mieć wrażenie, że ze wszystkim nie wyrabiasz. W porównaniu z ubiegłym rokiem zdrowotnie będziecie w dużo lepszej formie. Najważniejsze, że nie zabraknie Wam optymizmu, którym będziecie przyciągać do siebie życzliwych ludzi, gotowych w każdej chwili służyć pomocą. W ostatniej dekadzie roku należy uważać na kręgosłup i sprawy kobiecie. Z kolei jeśli cierpisz na przewlekłą chorobę nastaw się na długotrwałe leczenie. Poświęć trochę czasu na delikatną gimnastykę, szczególnie dobroczynne działanie będzie miało pływanie. Korzystaj również z dobrodziejstw ziołolecznictwa.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Będziesz pomysłowy i niezależny, a wszystko to za sprawą rewolucyjnego Urana. Zapragniesz wolności, dlatego rygor czy domowa dyscyplina będą dla Ciebie wyjątkowo uciążliwe. Dodatkowym plusem dla urodzonych w I dekadzie znaku jest fakt, że Pluton - planeta destrukcji przestanie Was gnębić różnymi zaskakującymi sytuacjami. Na urodzonych w I i II dekadzie znaku Pluton będzie jeszcze wpływał przez najbliższe 2 lata, zatem im wnikliwiej rozpatrzycie swoje problemy, tym łatwiej przyjdzie Wam się z nimi uporać. Mars, najważniejsza planeta Baranów od stycznia do końca lipca będzie gościła w znaku Raka. Może nie będzie to dla Was najlepsze jego położenie, ale też Wasze życie uczuciowe może nabrać zupełnie nowego wymiaru. Samotnym Baranom nie grozi nuda. Najlepszą pora na miłość okażą się wakacje. W drugiej osobie szukaj przede wszystkim partnera do dyskusji, bo bez intelektualnej więzi Wasz związek nie ma szans przetrwania. Miłość może przyjść z czasem, kiedy zakochasz się w całości cech człowieka. Z kolei w stałych związkach nie raz trzeba będzie pójść na kompromisy, co dla energicznych Baranów nie będzie łatwe. Za to w życiu rodzinnym nastąpi ożywienie kontaktów. Sprawy dzieci czy rodziców będą wymagały natychmiastowe załatwienia. W drugiej połowie lata będziesz tryskać energią, co zaowocuje aktywnymi kontaktami rodzinnymi czy przyjacielskimi. Duchowa więź z przyjaciółmi będzie dla Ciebie liczyć się bardziej, aniżeli ich fizyczna obecność, dlatego też przetrwacie nawet długą rozłąkę. Może się zdarzyć tak, zwłaszcza u urodzonych w I dekadzie znaku iż staną się od kogoś zależni albo też na długie lata będą odczuwać krepujące zobowiązanie. Pierwsza połowa roku spowoduje, iż pieniądze będą Ci przeciekać przez palce. Będziesz mieć pociąg do rzeczy luksusowych i tym samym skłonność do nadmiernych wydatków. Mars w znaku Wagi dobrze wróży wszelkiej współpracy, spółkom i pracy zespołowej. Okazja do zmian zawodowych jeśli o takowych myślisz może się pojawić w znaku Lwa. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości czy też propozycje. Nie gadaj za dużo i działaj spokojnie. Nawet jeśli na początku będziesz musiała sporo zainwestować w nowości, ani przez chwilę nie wątp w sens swoich działań. W drugiej połowie roku możesz liczyć na większe wpływy finansowe. Do połowy lipca masz czas na zajęcie się swoim zdrowiem, wprowadzenie odpowiedniej diety, rehabilitację. Twoja forma fizyczna i psychiczna okaże się nieco gorsza. W tym czasie łatwo będzie o przeziębienia, infekcje czy też pojawią się kłopoty z układem trawiennym. Da ci to impuls do zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń. Może zaczniesz ćwiczyć - zapiszesz się na kurs jogi czy rozpoczniesz taniec brzucha - i tego będzie Ci trzeba.