Horoskop tygodniowy

 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Nieoczekiwanym dla Was, Zodiakalne Skorpiony, stanie się nowa propozycja pracy. Nie warto jednak tej pracy ot tak przyjmować, bo niesie ona za sobą może i większe zarobki, ale także i wielką odpowiedzialność, która ciężką może być dla Was do przetrzymania. Dlatego po radę warto udać się do starszej osoby z bliskiej rodziny. Jej cenne wskazówki, doskonale ukażą Wam drogę, którą należy teraz iść. Pod koniec tygodnia zwróćcie uwagę na układ kostny, bo nieuwaga może prowadzić do stłuczeń.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Będziesz, Drogi Strzelcu, potrzebować w tym tygodniu nad wyraz docenienia, uznania Twojego wkładu, pracy, jaką wykazujesz względem swojego związku. Powiedz o tym szczerze partnerowi, a otrzymasz od Niego to czego pragniesz. Co więcej, Strzelce poszukujące usilnie pracy, powinny z tym problemem zwrócić się do kogoś z rodziny, bo to właśnie z tej strony napłynie do Was wsparcie. Borykać możecie się także z silnymi bólami głowy, mają one jednak podłoże w Waszym emocjonalnym podejściu do problemów.


 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Zmagać się będziecie, Drogie Ryby, z silną infekcją organizmu, co jednocześnie osłabi Wasze działania i na bok koniecznym będzie odłożenie wszelkich planów jakie to w Waszych głowach, były przygotowane na ten tydzień. Jednak ten wypoczynek, konieczny co prawda, ale przełożycie na większą ilość energii życiowej, co jednocześnie da o sobie znać w kolejnych tygodniach. Dlatego nie uważajcie tego czasu za zmarnowany, bo uda Wam się nadrobić korespondencyjne zaległości, a także wszelkie przyjaźnie uraczone zostaną przez Was szczerymi rozmowami.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Obecny tydzień to dla zodiakalnych Baranów poważna próba wytrwałości. Przez osobę bliską Twojemu sercu, na szwank zostanie wystawiona Twoja cierpliwość. Nie daj się jednak ponieść emocjom, a całą sytuacje będziesz w stanie obrócić we własny sukces. W kwestiach zawodowych napłynie do Ciebie ciekawa propozycja odmiany, ale związana z większą ilością obowiązków. Nie obawiaj się tego! Pod koniec tygodnia odczuwalne jednak będzie energetyczne wyczerpanie.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Logika nie będzie szła w tym tygodniu w parze z Twoimi działaniami. Niestety ale poddawany będziesz wielkim pokusom, przez co jednocześnie łatwo będzie u Ciebie o błąd. Koziorożcu, zaufaj jednak swojej intuicji, bo to ona zaprowadzi Cię do opanowania tej sytuacji. Pamiętaj jednocześnie iż jesteś kreatorem swojego życia, dlatego też podleganie pragnieniom innych osób powinieneś jak najszybciej wyeliminować. Odstaw także słodycze, wpływają one bowiem na Twoje problemy skórne.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Brak koncentracji i niemożność skupienia to te cechy, na które w obecnym tygodniu będą narzekać Wodniki. Wasza dezorganizacja może niestety doprowadzić do komplikacji w pracy, dlatego też warto by w tym właśnie czasie, niezwykle uważnie słuchać rad i podpowiedzi ze strony współpracowników. Będą one cenne, a co ważniejsze pomogą Wam uniknąć pomyłki. Zrezygnujcie także teraz z wywyższania się w stosunku do bliskich osób, bo to może doprowadzić do emocjonalnych napięć.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Zodiakalne Byki wielce spokojnie rozpoczną tydzień. Wszelkie obrane przez Was plany będą zmierzać ku prawidłowym rozwiązaniom. Niech to jednak nie uśpi Waszej czujności, bo w drugiej części tygodnia konieczna będzie koncentracja w sprawach zawodowych. Osoba o ciemnych włosach może bowiem starać się podrzucać Wam propozycje, nie godne do przyjęcia. W uczuciach wielki spokój, ale warto zwrócić uwagę na spożywane posiłki. Zmiana diety byłaby dobroczynna dla organizmu.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Pogoń za zawodowym rozwojem, Bliźnięta powinny odłożyć na później, przede wszystkim przez fakt iż obecny czas nie sprzyja nowym przedsięwzięciom, ale także i dlatego że Wasze uczuciowe życie wymaga pielęgnacji. Osoba bliska czuje się zaniedbywana, a to może prowadzić do intensywniejszych konfliktów lub spięć. Dlatego warto właśnie teraz uspokoić atmosferę poprzez zorganizowanie romantycznej kolacji. Bliźnięta niech nie zapomną także o wypoczynku- organizm potrzebuje regeneracji.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Ten tydzień to dla Raków doskonały czas na zmiany. Wszelkie nowe działania, interwencje, nowe wyzwania, powinny bez wahania stawać się Waszym udziałem. Warto jednak już w początkach tygodnia obrać sobie plan działania i rzetelnie wedle niego postępować. Taka postawa zaprowadzi w Waszym życiu porządek nie tylko zawodowy, ale także i odnośnie uczuć, w których także rozkwit będzie odczuwalny. Warto uwagę zwrócić na układ krążenia- potrzebuje on wsparcia.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Niech Lwy, w tym tygodniu, nie dadzą się zwieść możliwości łatwego zarobku. Początkowo ta inwestycja może przynieść zyski, ale w ostatecznym rozrachunku przyniesie krach. Dlatego warto pozostać przy obecnym sposobie zarobkowania. Lwy powinny także uważać na słowa, a dokładniej na sposób ich wypowiadania. Bliska osoba może poczuć się urażona ciągłym zwracaniem jej uwagi. Należy byście uważały także na zmianę warunków atmosferycznych, Drogie Lwy, Wasz organizm będzie wielce podatny na przeziębienia.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Emocjonalność w tym tygodniu będzie Twoją mocną stroną ale także i przekleństwem. Zodiakalna Panno, pamiętaj iż podejmowanie długotrwałych decyzji teraz, to złe rozwiązanie, bo zbyt wielka nostalgia będzie dla Ciebie złym doradcą. Dlatego też samotne Panny powinny ten czas wykorzystać na ulokowanie swoich uczuć, a te będące już w związku na większą bliskość partnerską. Wzmacniajcie jednak teraz serce poprawną dietą, bo takie wahania emocjonalne, mogą je silnie osłabić.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Od samego początku tygodnia Wagi borykać się będą z dużą ilością domowych obowiązków. Pamiętajcie jednak iż podzielność uwagi w tym tygodniu będzie Wam konieczna, gdyż także i ze strony zawodowej, spływać będą nowe, zaskakujące, ale także i miłe, okoliczności. Zaskoczone będziecie jednak, Drogie Wagi, wielkim wsparciem ze strony sercowego partnera, bo to jego wskazówki okażą się być teraz dla Was najcenniejsze. Doradzam jednak uważać na układ nerwowy. Spożywanie magnezu zalecane!